WhatsApp
Telefon
  • Vakıf Mahallesi 1.Valide Sk. No:38 / 1 Yıldırım - BURSA
Yorgan Yıkama

Yorgan Yıkama

YORGAN YIKAMA

Bursa da yer alan firmamızda son teknoloji endüstriyel cihazlarla tüm Bursalılara hizmet veriyoruz. Elyaf yorgan, yün yorgan, pamuk yorganlarınız bize emanet. Konutlarımızda olmazsa olmaz Pamuk Yorgan ve battaniyeler bedenimizin sık temas halinde olduğu konut tekstili mahsullerdir. Yorganlar hayatımızın bırakılmaz birer parçası olmuşlardır. Peki bu yorganlarınızın hijyenine ne kadar dikkat ediyorusunuz?

Uzman personelimiz, ücret almadan servisimizle, konutlarınıza gelmekte, kaç tane yorgan ve yastık yıkatıyorsanız, bunları özel poşet ya da ambalajlara koyarak özel taşıt ile işletmemize getirmektedir. Burada zorunlu muameleler ve paklik harekâtları uygulandıktan sonra eşyalarınız yeniden özel olarak paketlenip sizin isminize etiketlenerek konutlarınıza en kısa vakitte teslim edilir. Eşyalarınız ambalajlar içinde bekletilmez. Çünkü bu işlem eşyaların nemlenmesine ve tüm temizlik uygulamalarının boşa gitmesine neden olabilir.

FİYAT LİSTESİ

Yorgan  
Yün Yorgan  

Sıkça Sorulan Sorular

Halılar Kaç Günde Yıkanır ?

Yoğunluğa bağlı olarak 3 veya 4 iş günü içerisinde halılarınız size teslim edilmektedir.

Firmamızda müşteri memnuniyeti esas alınır ve bununla ilgili her yıl anket çalışması yapılır. 2021 yılı memnuniyet oranımız %98,5

Memnun kalmadığınız takdirde problemin çözümü için kalite ekibimiz temizlik incelemesine gelir ve sorununuz çözülür.

 

Haftanın 7 günü çalışmaktayız. Sabah 09: 00 - Akşam 22:00 saatleri arasında talebiniz için bize ulaşabilir ve randevu oluşturabilirsiniz.

En geç 4 iş günü içerisinde teslimat gerçekleştirilir. Size verilen fişin kopyası sizde bulunduğu sürece hiçbir karışıklık yaşanmaz.