WhatsApp
Telefon
  • Vakıf Mahallesi 1.Valide Sk. No:38 / 1 Yıldırım - BURSA
Stor Perde Yıkama

Stor Perde Yıkama

Bursa da yer alan firmamızda son teknoloji endüstriyel cihazlarla tüm Bursalılara hizmet veriyoruz. store ve zebra perdeleriniz bize emanet. Peki bu perdelerinizin hijyenine ne kadar dikkat ediyorusunuz?

Uzman personelimiz, ücret almadan servisimizle, evinize gelmekte, kaç tane perde yıkatıyorsanız, bunları özel poşet ya da ambalajlara koyarak özel taşıt ile işletmemize getirmektedir. Burada zorunlu işlemler ve paklik harekâtları uygulandıktan sonra eşyalarınız yeniden özel olarak paketlenip sizin isminize etiketlenerek konutlarınıza en kısa vakitte teslim edilir. Eşyalarınız ambalajlar içinde bekletilmez. Çünkü bu işlem eşyaların nemlenmesine ve tüm temizlik uygulamalarının boşa gitmesine neden olabilir.

2024 FİYAT LİSTESİ * Fiyatlarda dönemsel değişiklik olabilmektedir. Detaylı bilgi için arayın.

Düz Stor Perde ( m2 fiyatı ) 45 TL
Zebra Stor Perde (m2 fiyatı ) 45 TL

Sıkça Sorulan Sorular

Halılar Kaç Günde Yıkanır ?

Yoğunluğa bağlı olarak 3 veya 4 iş günü içerisinde halılarınız size teslim edilmektedir.

Firmamızda müşteri memnuniyeti esas alınır ve bununla ilgili her yıl anket çalışması yapılır. 2021 yılı memnuniyet oranımız %98,5

Memnun kalmadığınız takdirde problemin çözümü için kalite ekibimiz temizlik incelemesine gelir ve sorununuz çözülür.

 

Haftanın 7 günü çalışmaktayız. Sabah 09: 00 - Akşam 22:00 saatleri arasında talebiniz için bize ulaşabilir ve randevu oluşturabilirsiniz.

En geç 4 iş günü içerisinde teslimat gerçekleştirilir. Size verilen fişin kopyası sizde bulunduğu sürece hiçbir karışıklık yaşanmaz.