WhatsApp
Telefon
  • Vakıf Mahallesi 1.Valide Sk. No:38 / 1 Yıldırım - BURSA
Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

KOLTUK YIKAMA

Öncelikle koltuklarınız ve kanepeleriniz vakum eforu yüksek makinalarda vakumlanarak tozlarından temizletilmektedir. Koltuğun kumaşı araştırılarak, kumaşın yapısına göre yıkama şampuanı seçilir. Bundan sonraki kısımda yıkama operasyonu başlar. Öncelikle koltuğa özel karışımlı su püskürtülür. Tamamıyla nemlendirilen koltuğu yıkamadan önce bir zaman bekletilir.

Şayet hali hazırda çıkmamış güçlü kirler var ise, Bir sonraki harekâtımız bu kirlerle alakalıdır. Kirin türüne göre özel kir çıkartıcı seçilir ve koltuk kumaşına kir çıkarma operasyonu uygulanır.Bir vakit bekledikten sonra kumaşa hasar vermeyecek alınganlıktaki fırçalar dayanağı ile meseleli bölge fırçalanarak kirden temizlemesi sağlanır.Daha sonra koltuktaki tam kumaş yüzey ‘Extraction’ başka bir deyişle püskürtme ve emme sistemi ile yıkanarak hijyenik hale gelmesi sağlanır.

FİYAT LİSTESİ

Maxi Koltuk Takımı  
Standart Koltuk Takımı  
1 Adet Çekyat  
Tek Koltuk(Berjer)  
Tek Sandalye  

Sıkça Sorulan Sorular

Halılar Kaç Günde Yıkanır ?

Yoğunluğa bağlı olarak 3 veya 4 iş günü içerisinde halılarınız size teslim edilmektedir.

Firmamızda müşteri memnuniyeti esas alınır ve bununla ilgili her yıl anket çalışması yapılır. 2021 yılı memnuniyet oranımız %98,5

Memnun kalmadığınız takdirde problemin çözümü için kalite ekibimiz temizlik incelemesine gelir ve sorununuz çözülür.

 

Haftanın 7 günü çalışmaktayız. Sabah 09: 00 - Akşam 22:00 saatleri arasında talebiniz için bize ulaşabilir ve randevu oluşturabilirsiniz.

En geç 4 iş günü içerisinde teslimat gerçekleştirilir. Size verilen fişin kopyası sizde bulunduğu sürece hiçbir karışıklık yaşanmaz.