WhatsApp
Telefon
  • Vakıf Mahallesi 1.Valide Sk. No:38 / 1 Yıldırım - BURSA
Battaniye Yıkama

Battaniye Yıkama

BATTANİYE YIKAMA

Bursa da yer alan firmamızda son teknoloji endüstriyel cihazlarla tüm Bursalılara hizmet veriyoruz. Elyaf battaniye, yün battaniye, pamuk battaniyeleriniz bize emanet. Konutlarımızda olmazsa olmaz battaniyeler bedenimizin sık temas halinde olduğu konut tekstili mahsullerdir. Battaniyeler hayatımızın bırakılmaz birer parçası olmuşlardır. Peki bu battanniyelerinizin hijyenine ne kadar dikkat ediyorusunuz?

Uzman personelimiz, ücret almadan servisimizle, konutlarınıza gelmekte, kaç tane battaniye yıkatıyorsanız, bunları özel poşet ya da ambalajlara koyarak özel taşıt ile işletmemize getirmektedir. Burada zorunlu muameleler ve paklik harekâtları uygulandıktan sonra eşyalarınız yeniden özel olarak paketlenip sizin isminize etiketlenerek konutlarınıza en kısa vakitte teslim edilir. Eşyalarınız ambalajlar içinde bekletilmez. Çünkü bu işlem eşyaların nemlenmesine ve tüm temizlik uygulamalarının boşa gitmesine neden olabilir.

FİYAT LİSTESİ

Battaniye  

Sıkça Sorulan Sorular

Halılar Kaç Günde Yıkanır ?

Yoğunluğa bağlı olarak 3 veya 4 iş günü içerisinde halılarınız size teslim edilmektedir.

Firmamızda müşteri memnuniyeti esas alınır ve bununla ilgili her yıl anket çalışması yapılır. 2021 yılı memnuniyet oranımız %98,5

Memnun kalmadığınız takdirde problemin çözümü için kalite ekibimiz temizlik incelemesine gelir ve sorununuz çözülür.

 

Haftanın 7 günü çalışmaktayız. Sabah 09: 00 - Akşam 22:00 saatleri arasında talebiniz için bize ulaşabilir ve randevu oluşturabilirsiniz.

En geç 4 iş günü içerisinde teslimat gerçekleştirilir. Size verilen fişin kopyası sizde bulunduğu sürece hiçbir karışıklık yaşanmaz.